Przeskocz do treści

Holendrzy o Polakach

Holendrzy o Polakach

Holendrzy o Polakach czyli Top 10 Złotych Przypadłości polaków, które dziwią Holendrów

1. Koleje, kolejki, kolejeczki
Holendrzy o Polakach
Holendrzy o Polakach: Po co stoicie w kolejkach? Wszystkie nasze babcie, tatusiowie, ciocie , wujkowie, przyjaciele i koledzy wiedzą co to są kolejki. Polacy kochają stanie w kolejkach czy to do sklepu monopolowego, kościoła . W Top 10 kolejek w Polsce 🙂

  • Poczta Polska
  • Tesco
  • Lidl
  • Żabka w sobotę po 22
  • i hit hitów

teraz sobie usiądź spokojnie, wyobraź sobie sobie wakacje w rodzime góry

Zakopane, chcesz wyjechać kolejką na Kasprowy Wierch i po dwóch godzinach biegania na nogach chyba, źe jesteś zarobiony i podjedziesz busem, ukazuje się Twoim oczom przepiękny widok i bynajmniej nie są to Góry. Hordy niezliczonych, Polaków, Niemców, Holendrów, Belgów i Uchodźców (ale, że jesteśmy narodem mało tolerancyjnym to tych ostatnich prawie nie ma). Należy wskazać, że większość z nich jest spoconych, śmierdzących i wkurzonych. Stoją w  kilku kilometrowej kolejce czekając jakby na jej końcu stał Frodo z Władcy Pierścienia i chciał im wręczyć Pierścień Władzy nad światem. Ale przecież grunt to Fun i dobra zabawa. To podobno bardzo dziwi Holendrów

2.Jedzenie jednym sztućcem

holendry o polakachHolendrzy o Polaków Dlaczego nie używacie noży? Hmm... nie wiem co w tym dziwnego. Polacy na całym świecie znani są z pomysłowości, cwaniactwa oraz wyznają dwie zasady (jedna trochę cygańska) 1. Zasada: Jak zrobić, żeby się nie narobić a mieć 2. Zasada : Nic mi się nie chce tylko je**ać mi się chce Naród Niderlandów nie powinien się dziwić tylko brać przykład. Jeden widelec czy łyżka to mniej mycia, mniej sprzątania, mniej myślenia przy jedzeniu. Wyobraźmy sobie sobotni wieczór : grill , piwko i czy mamy myśleć o tym jak zjeść kiełbachę. No tak , ale teraz przedstawiciele krajów wysoko rozwiniętych skrytykują to . Jak można jeść jednym sztućcem . NO JAK ? Rożnimy sie tym, że w sobotni wieczór my oglądamy meczyk zakąsając kiełbę z grila z bro , a takie rozwinięte kraje jak Belgia, Niemcy, Holandia czy Anglia spędzają sobotni wieczór na usuwaniu skutków ataku terrorystycznego. Pominmy już fakt, że w XV kiedy pod Grunwaldem spuszczaliśmy łomot Niemcom to w takim kraju jak jak USA na łąkach pasły się bizony i robiły muuu.
3. Klaskanie w Samolocie

Holendrzy o Polakach: Po co klaskacie w samolocie? I co w tym dziwnego? Każdy z nas przed podróż samolotem naogląda się głupkowatych filmików na YouTube o wypadkach lotniczych. Zostać uczestnikiem wypadku samolotowego jest jak trafić milion w totka. Nie da się ukryć, że o ile czasami ktoś ten milion wygrywa to i czasami zdarzają się awarie na pokładzie samolotu które przynoszą ofiary śmiertelne. Kłaniają się tutaj podstawy psychologi poznawczej. Będąc na wysokości 8000 metrów na poziomem morza w momencie gdy dochodzi do awarii samolotu, jedyne co nam zostaje to zanucenie piosenki : "One way ticket" grupy Eruption z 1978 roku.

Dlatego jedynym racjonalnym rozwiązaniem przy planowaniu podróży do Holandii, Belgii Niemiec jest zamówienie busa na busydoholandii.org

4 Piwo z sokiem.

holendrzy o polakach   Holendrzy o Polakach: Jak możecie pić piwo z sokiem ? Holender nie rozumie tego, że każdy Polak to urodzony ekonomista, lekarz, polityk i prawnik. Piwko z sokiem przy jednym stoliku z 5 rurkami jest podyktowane tylko tym, iż w Holandii - Polacy są nie doceniani i zmuszeni są do ekonomicznego picia. Nie ma nic lepszego jak po całym dniu tyrania na truskawkach napić się z kumplami piwka.

5. Picie wódki do obiadu

holendrzy o polakach
holendrzy o polakach
Holendrzy o Plakach - Jak można pić wódkę przy obiedzie ? Picie wódki do obiadu w Polsce ma naukowe uzasadnienie  oraz jest celebracją codziennych wydarzeń takich jak: zwolnienie sąsiada z pracy,

  • kolega ma mniejszego,
  • ona znowu przytyła,
  • teściowej zdechł pies,
  • urodziny nienarodzonego dziecka
  • itd.

Ponadto Picie alkoholu do posiłku poprawia trawienie (NAWET NAJGORSZY SCHABOWY TEŚCIOWEJ LEPIEJ SMAKUJE), krążenie oraz dobry humor pijącego. Ponadto Pamiętajmy, że picie wódki jest celebracją wielopokoleniowej tradycji staropolskiej i spuścizny naszych przodków.

6. Lektor W TV

holendrzy o polakach Przepraszamy Was drodzy Holendrzy ale my Polacy jako najlepszy naród na świecie. Po wypiciu kilku 50-tek przy obiedzie. Wypiciu kilku piwek przy grillu, nie mamy ochoty skupiać się i tłumaczyć w głowie to co aktor w filmie chciał powiedzieć.  Jeśli chcemy sobie poczytać napisy w filmie to idziemy do kina. Jak mów  stare Polskie przysłowie Was dom -  Twierdzą Wasza, ma być lektor TV.

7. WESELA

holendrzy o polakachNastępna stara Polska zasada” Postaw się a zastaw się . Holender nie rozumie tego, że jak wydaje dziecko za mąż, że nie istotna jest przyszłość dziecka. Jakie może być traumatyczne przeżycie jak na weselu nie będzie minimum 300 osób w białych, przepoconych kolszulach z krótkim rękawem. Pijanych wujków obmacujących siostrzenice. Oraz mordobicia z nowym szwagrem.- nie są w stanie tego zrozumieć Holendrzy o Polakach, wypowiadają się w tej kwestii zupełnie inaczej.  W Polskich realiach zrobienie małej skromnej uroczystości i np zrobienie dzieciom wpłaty na mieszkania jest uznawane za narodowy terroryzm.

 holendrzy o polakach

8. Skarpetki + Sandały

holendrzy o polakach

Czy jest coś bardziej gustownego? 🙂

9. Auto i w telewizor w kredycie na 10 lat

Zazwyczaj Volskwagen Passat 5- letni przywieziony z Niemiec. Oczywiście nie bity. Niemiec płakał jak sprzedawał

W tym miejscu zacytuje Polska piosenkę „…każdy dobry chłopak z Polskiej wsi, wozi się Passatem TDI, każda niunia dobrze wie, że w Passacie dobrze bawi się”

10.A najbardziej dziwi Holendrów w Polsce to jakie mamy Piękne kobiety.

Każda Polka jest kwintesencją kobiecości o pełnych malinowych ustach, ładnych, dużych, jędrnych piersiach, smukłych nogach spełniając nasze wszystkie marzenia i najskrytsze fantazję. Każda, ale to każda kobieta wykarmiona Polskim mlekiem, zabierze Cię na wyżyny rozkoszy, (mówiła, że jest dziewicą i nie wie gdzie się tego nauczyła ) oraz zabierze Cie w dolinę uniesienia wieczorem, gdy wracasz po spotkaniu z kumplami w barze. Holendrzy po prostu wiedzą, że ile by nie wypalili blantów to nigdy ich kobiety nie będą wyglądały jak Polki.  

holendrzy o polakach holendrzy o polakach holendrzy o polakach holendrzy o polakach holendrzy o polakach holendrzy o polakach holendrzy o polakach holendrzy o polakach holendrzy o polakach holendrzy o polakach holendrzy o polakach

Artykuł zawierał lokowanie produktu www.busydoholandii.org

Artykuł by: Gomes, Bily Amsterdam, Małpa


WhatsApp chat