wiadomosci


Posted on June 14, 2024 by admin

Nie będzie luzowania obostrzeń? Rząd wprowadzi kolejne zaostrzenia?

Miesiąc po otwarciu szkół dla części dzieci, dwa tygodnie po otwarciu galerii handlowych i placówek kulturalnych znów notujemy wzrosty liczby zakażeń koronawirusem, donosi serwis Money.pl. Ostatnia doba przyniosła ich ponad 8,6 tys. To najwyższy wynik od miesiąca. Progi kolejnych restrykcji możemy osiągnąć w ciągu kilkunastu dni.

Rydzyk w tarapatach. Grozi mu do 10 lat więzienia

Rydzyk i inni członkowie zarządu fundacji Lux Veritatis staną przed sądem. Jak podaje Onet i serwis o2.pl, sprawa dostała już swoją sygnaturę. Rydzykowi może grozić do 10 lat więzieniawatchdog polska1 komentarzdo Rydzyk w tarapatach. Grozi mu do 10 lat więzienia

Dramatyczny wypadek w Niemczech. Polski kierowca zasnął i…

Dramatyczny wypadek w Niemczech na autostradzie A11 niedaleko zjazdu na Penkun w Meklemburgii. Polski kierowca jadąc w kierunku granicy zasnął i najechał na tył poprzedzającego go pojazdu.

Przeczytaj również:

  • Nie będzie luzowania obostrzeń? Rząd wprowadzi kolejne zaostrzenia?
  • Rydzyk w tarapatach. Grozi mu do 10 lat więzienia
  • Dramatyczny wypadek w Niemczech. Polski kierowca zasnął i…
  • Niemcy : Tragiczny wypadek polskiego busa w Görlitz
  • COVID-19 – zasady obowiązujące w Niderlandach

Wypadek w Niemczech na A11

Jak czytamy na łamach niemieckiego Die Welt 32-letni polski kierowca zasnął na moment za kierownicą i z tego powodu wjechał w tył jadącego przed nim samochodu.

Jak podał Die Welt 32-letni Polak, który spowodował wypadek przyznał, że chciał jak najszybciej dojechać do domu:

“myślami był już w Polsce”. 

Sprawcy kolizji nic się nie stało, natomiast kierowca drugiego auta odniósł lekkie obrażenia. Obaj pojazdy zostały odholowane, gdyż nie nadawały się do dalszej jazdy.